Firma ZUMiT POLHOL Pomoc Drogowa, działa na rynku od 1978r., przez 24h i 365 dni w roku.

Technicznie jesteśmy w stanie zabrać i przetransportować każdy pojazd od motocykla do zestawu TIR z ładunkiem włącznie. Posiadamy niezbędne uprawnienia i sprzęt techniczny oznaczony zgodnie z prawem o ruchu drogowym potrzebny do w/w usług. Do wykonania powyższego zadania firma zatrudnia 15 kierowców, mechaników i personel pomocniczy.

Świadczymy usługi w zakresie transportu specjalistycznego (wózki widłowe, podesty, maszyny budowlane, itp.). Posiadamy naczepy niskopodwoziowe i naczepy kryte.

Firma jest w stanie zabezpieczyć i usunąć wszystkie niebezpieczne i trudne sytuacje na drodze we własnym zakresie wykorzystując sprzęt specjalistyczny, oraz usunąć przeszkody w celu kontynuowania jazdy.

Dysponujemy zapleczem technicznym do innych celów badawczych i diagnostycznych związanych z pojazdami samochodowymi. W celu badań i ekspertyz firma POLHOL udostępnia pomieszczenia , narzędzia, urządzenia i pomoc mechaników na terenie siedziby w Poznaniu ul. Ptasia 26.

Firma może w każdej chwili służyć pomocą w dziedzinie rzeczoznawstwa motoryzacyjnego, ponieważ zatrudnia specjalistów z uprawnieniami Biegłego Sądowego z dziedziny Techniki Samochodowej i Rekonstrukcji Wypadków Drogowych.

Wykonujemy pracę na zlecenie Policji, Straży Miejskiej, Inspekcji Transportu Drogowego i innych służb.

Firma POLHOL i wszystkie pojazdy firmowe objęte są specjalistycznym ubezpieczeniem kontraktowym i deliktowym oraz ubezpieczeniem OC i AC.

Posiadamy certyfikaty potwierdzające wysokie kwalifikacje firmy.

ZUMIT POLHOL współpracuje i świadczy usługi od wielu lat na rzecz istniejących firm Assistance. W przypadku klienta posiadającego określoną polisę nie ponosi on bezpośrednio kosztów usługi lub ponosi ją w mniejszym stopniu.
Polhol 2013 - hosting zapewnia suder
tel: 32 750 4000