HOLOWANIE POJAZDÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH W POZNANIU

Holowanie pojazdów osobowych i dostawczych w Poznaniu

Świadczymy profesjonalne usługi holowania pojazdów osobowych i dostawczych w Poznaniu, okolicach Poznania oraz w razie potrzeby całego kraju bez względu na wielkość i tonaż samochodu.

JESTEŚMY DOSTĘPNI 24 GODZINY NA DOBĘ PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU.

Posiadamy własną flotę samochodów holowniczych. Na miejsce wypadku przyjeżdżamy szybko i niezwłocznie usuwamy skutki zdarzenia drogowego. Nie tylko dostarczamy auto klienta do wybranego warsztatu lub serwisu, ale też zapewniamy ochronę pojazdu na czas transportu.

POMOC DROGOWA - FACHOWE HOLOWANIE POJAZDÓW POZNAŃ

Holowanie pojazdów osobowych i dostawczych realizujemy niezależnie od tego, czy auto uległo awarii, kolizji czy wypadkowi drogowemu. Awaria auta, drobna stłuczka, rozładowanie akumulatora, zagubione kluczyki - nasz transport potrafimy dostosować do rodzaju pojazdu i zdarzenia.

Rozumiemy, że zdarzenie drogowe wiąże się z nieprzyjemnymi doświadczeniami. Wypadek, czy awaria samochodu powoduje, że szukamy szybkiego rozwiązania problemu. Na miejscu zabezpieczymy auto oraz drogę, minimalizując wszelkie ryzyka. Dodatkowo wszystkie nasze pojazdy są ubezpieczone.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, by nie tylko nie uszkodzić pojazdu, ale również i ładunku znajdującego się na holowanym aucie dostawczym.

W ramach usługi pomocy drogowej w Poznaniu, okolicach Poznania oraz w razie potrzeby całego kraju gwarantujemy:

  • szybką reakcję i możliwie krótki czas dojazdu do klienta
  • konkurencyjne koszty transportu
  • pomoc w wyszukaniu odpowiedniego warsztatu lub serwisu
  • pomoc w formalnościach związanych z wypadkiem

POMOC DROGOWA 24H CAŁODOBOWE CENTRUM ZGŁOSZEŃ: (61) 8676767 KOM: +48 601 444 950